HMHCbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-4A.jpg HMHCbanner-1920-5.jpg HMHCbanner-1920-7.jpg HMHCbanners-1920-JJ-13.jpg MA3-2018 10 14.jpg
 

Diensten

zaterdag 4 februari 2023 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Roosmarijn van der Maat Zaalleiding 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Elfe Solleveld Zaalleiding 
13:30 - 15:30  Zaalleiding 
13:30 - 15:30  Zaalleiding 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Sepp Boom Zaalleiding 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Joshua Coetzee Zaalleiding 
17:30 - 19:30  Ouders/verzorgers van Ralph Breukels Zaalleiding 
17:30 - 19:30  Ouders/verzorgers van Matthijs Duurland Zaalleiding 
zondag 5 februari 2023 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Moritz Trier Zaalleiding 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Gijs van der Laan Zaalleiding 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Noortje Horstman Zaalleiding 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Olaya Hovius Zaalleiding 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Phileine de Beaufort Zaalleiding 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Linde Kroese Zaalleiding 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Tijn Kriele Zaalleiding 
13:30 - 15:30  Naut Meijers Zaalleiding 
zaterdag 11 februari 2023 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Gijs Vinks Zaalleiding 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Quinten Slot Zaalleiding 
zondag 12 februari 2023 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Senna van den Berg Zaalleiding 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Olive Chater Zaalleiding 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Matthijs Beekman Zaalleiding 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Sam Burghouts Zaalleiding 
11:15 - 13:30  Ouders/verzorgers van Tibbe de Boer Zaalleiding 
11:15 - 13:30  Ouders/verzorgers van Boris Peer Zaalleiding 
zaterdag 18 februari 2023 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Taeke van der Zijl Zaalleiding 
15:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Jip van Calck Zaalleiding 
17:30 - 19:30  Mees van Dijk Zaalleiding 
17:30 - 19:30  Bart Schokking Zaalleiding 
zondag 19 februari 2023 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Johannes Bleeker Zaalleiding 
09:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Otto Burwinkel Zaalleiding 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Layla Staudt Zaalleiding 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Yfke van der Heijden Zaalleiding 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Flore van der Wurf Zaalleiding 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Kiki Roef Zaalleiding 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Tessa van Donk Zaalleiding 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Anouk de Boer Zaalleiding 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Willemijn Everaars Zaalleiding 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Feline Pohlmann Zaalleiding 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Sophie Cocchieri Zaalleiding 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Fere Simmelink Zaalleiding 
17:30 - 19:30  Ouders/verzorgers van Joep Martens Zaalleiding 
17:30 - 19:30  Ouders/verzorgers van Sjors van Eck Zaalleiding 

Hoofdsponsor


Sponsoren

Contact

't Jagerspaadje 24
1231 KJ Loosdrecht
035 - 582 4396