Dames 1 - op de rug.JPG Dames 2.JPG hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg Veteranen B - spel.JPG
 

Heren 45-1

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nijmegen H45-1 Ede H45-1 10:00
Hilversum H45-1 Gooische H45-2 10:45
Spandersbosch H45-1 Amersfoort H45-1 12:45
Voordaan H45-2 Phoenix H45-1 12:45
Soest H45-1 Naarden H45-1 13:20

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Soest H45-1 8 19 6 1 1
2 Phoenix H45-1 8 19 6 1 1
3 Gooische H45-2 8 18 6 0 2
4 Spandersbosch H45-1 8 16 5 1 2
5 Nijmegen H45-1 8 14 4 2 2
6 Amersfoort H45-1 8 13 4 1 3
7 Naarden H45-1 8 12 4 0 4
8 Ede H45-1 8 12 4 0 4
9 Voordaan H45-2 8 7 2 1 5
10 Upward H45-1 9 6 2 0 7
11 Hilversum H45-1 8 5 1 2 5
12 Schaerweijde H45-1 9 1 0 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Gooische Hockey Club H45-2 10:45 thuis - Veld 1
2 jun MHC EDE H45-1 10:45 uit
9 jun Hockey Club Naarden H45-1 12:05 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Ede H45-1 Voordaan H45-2 (2-1)final
Amersfoort H45-1 Hilversum H45-1 (2-0)final
Soest H45-1 Phoenix H45-1 (5-1)final
Spandersbosch H45-1 Nijmegen H45-1 (1-1)final
Naarden H45-1 Schaerweijde H45-1 (3-1)scheduled
Gooische H45-2 Upward H45-1 (3-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Upward H45-1 Ede H45-1 (0-2)final
Voordaan H45-2 Naarden H45-1 (3-4)final
Nijmegen H45-1 Soest H45-1 (1-3)final
Schaerweijde H45-1 Amersfoort H45-1 (0-3)final
Hilversum H45-1 Spandersbosch H45-1 (1-5)final
Phoenix H45-1 Gooische H45-2 (3-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Amersfoort H45-1 Voordaan H45-2 (3-3)final
Ede H45-1 Gooische H45-2 (2-1)final
Soest H45-1 Hilversum H45-1 (2-2)final
Spandersbosch H45-1 Schaerweijde H45-1 (4-0)final
Naarden H45-1 Upward H45-1 (1-2)final
Nijmegen H45-1 Phoenix H45-1 (2-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Voordaan H45-2 Spandersbosch H45-1 (2-4)final
Hilversum H45-1 Nijmegen H45-1 (2-4)final
Schaerweijde H45-1 Soest H45-1 (1-3)final
Upward H45-1 Amersfoort H45-1 (2-4)final
Gooische H45-2 Naarden H45-1 (3-1)final
Phoenix H45-1 Ede H45-1 (3-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Amersfoort H45-1 Gooische H45-2 (0-4)final
Nijmegen H45-1 Schaerweijde H45-1 (1-0)final
Soest H45-1 Voordaan H45-2 (5-2)final
Spandersbosch H45-1 Upward H45-1 (3-1)final
Naarden H45-1 Ede H45-1 (4-2)final
Hilversum H45-1 Phoenix H45-1 (1-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Schaerweijde H45-1 Hilversum H45-1 (2-2)final
Ede H45-1 Amersfoort H45-1 (1-3)final
Voordaan H45-2 Nijmegen H45-1 (0-5)final
Gooische H45-2 Spandersbosch H45-1 (2-0)final
Upward H45-1 Soest H45-1 (2-4)final
Phoenix H45-1 Naarden H45-1 (2-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Amersfoort H45-1 Naarden H45-1 (1-2)final
Spandersbosch H45-1 Ede H45-1 (1-3)final
Soest H45-1 Gooische H45-2 (1-7)final
Schaerweijde H45-1 Phoenix H45-1 (1-3)final
Hilversum H45-1 Voordaan H45-2 (0-6)final
DONDERDAG 25 APRIL 2024
Schaerweijde H45-1 Upward H45-1 (1-2)final
DONDERDAG 2 MEI 2024
Nijmegen H45-1 Upward H45-1 (3-0)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Ede H45-1 Soest H45-1 (2-3)final
Gooische H45-2 Nijmegen H45-1 (6-1)final
Phoenix H45-1 Amersfoort H45-1 (3-2)final
Naarden H45-1 Spandersbosch H45-1 (0-1)final
Upward H45-1 Hilversum H45-1 (1-2)final
Voordaan H45-2 Schaerweijde H45-1 (4-2)final