Dames 1 - 20 mei.JPG Dames 2 - rugnummers.JPG hmhcbanner-1920-F1.jpg HMHCbanner-1920-J.jpg HMHCbanner-1920-JJ-A.jpg HMHCbanners-1920-JJ-13.jpg HMHCbanners_1920-JB2-6.jpg Veteranen B - overleg.JPG
 

Organisatie

Jan Kalisvaart
Accommodatiecommissie
Voorzitter
Olivier Martens
Accommodatiecommissie
Stichting De Bult
Tjeerd Hoekstra
Accommodatiecommissie
Stichting De Bult
Ernst-Jan van Dijk
Accommodatiecommissie
Commissielid
Martijn Receveur
Algemeen Bestuur
Voorzitter
Stef Pillen
Algemeen Bestuur
Penningmeester
Derk Wentink
Algemeen Bestuur
Secretaris
Eduard van der Linde
Algemeen Bestuur
Bestuurslid Seniorenhockey
Miriam Lugtenberg
Algemeen Bestuur
Bestuurslid Jeugd Breedtehockey
Fleur de Beer
Algemeen Bestuur
Bestuurslid Jeugdhockey
Bestuurslid Jongste Jeugd
Mark Goedhart
Algemeen Bestuur
Bestuurslid Zakelijk

Algemeen Bestuur
Bestuurslid Top hockey
Thomas Hoogerwerf
Arbitragecommissie
Voorzitter
Cursus
Thomas Hoogerwerf
Arbitragecommissie
Cursus
Organisatie cursussen
Matthijs Sillevis Smitt
Arbitragecommissie
Cursus
Organisatie cursussen
Clubscheidsrechter Plus
Tim van Kempen
Arbitragecommissie
Cursus
Organisatie cursussen
Clubscheidsrechter Plus
Indeling Junioren
Merle Hafkamp
Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren
Mandy Marsman-cocchieri
Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren
Jeroen Bakkers
Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren
Indeling Senioren
Manuel Kleijmeer
Arbitragecommissie
Indeling Senioren
Indeling senioren
Joost Bennekers
Arbitragecommissie
Indeling Senioren
Indeling senioren
Hans Vernes
Beheer
Commissaris Beheer (St. De Bult) a.i.
Mischa Runsink *
Communicatiecommissie
Voorzitter
Annemieke Kreuning-schaefer
Communicatiecommissie
Commissielid
Robert van Velzen
Communicatiecommissie
Commissielid
Linda Ebbers
Communicatiecommissie
Commissielid
Christine van Blitterswijk
Communicatiecommissie
Commissielid
Thomas Hoogerwerf
Communicatiecommissie
Webmaster
Annemieke Kreuning-schaefer
Communicatiecommissie
Webmaster
Robert van Velzen
Communicatiecommissie
Webmaster

Coördinatie Junioren O7-O10
Hoofdtrainer
Frank van Rossem
Coördinatie Junioren O7-O10
Hoofdtrainer
Diederik Hudig
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinator O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O7
Selwyn Halbertsma
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O7
Coördinator O7 (smurfen)
Barbara Kramer
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O7
Coördinator O7 (smurfen)
Coördinatie Jongste Jeugd O8
Bianca van Oijen
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O8
Technisch Coördinator O8
Janneke van Workum
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O8
Technisch Coördinator O8
Marinka Bartels
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O8
Coördinator O8 (benjamins)
Natascha van de Loosdrecht
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O8
Coördinator O8 (benjamins)
Coördinatie Jongste Jeugd O9
Stefanie Kammeraad
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O9
Technisch Coördinator O9
Floor Stam-Lammers
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O9
Technisch Coördinator O9
Dorien Woudenberg
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O9
Coördinator O9
Harriët Delhaas
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O9
Coördinator O9
Coördinatie Jongste Jeugd O10
Paulien Van Zanten-huisman
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O10
Technisch Coördinator O10
Fokko Sterk
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O10
Technisch Coördinator O10
Caroline Elbertse
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O10
Coördinator O10
Rianne Spiegelenberg
Coördinatie Junioren O7-O10
Coördinatie Jongste Jeugd O10
Coördinator O10
Margreet Boon
Coördinatie Junioren O12-O14
Coördinator O12-O14
Coördinatie Junioren JO12
Erica de Jonge
Coördinatie Junioren O12-O14
Coördinatie Junioren JO12
Technisch Coördinator JO12
Clio Scholing
Coördinatie Junioren O12-O14
Coördinatie Junioren JO12
Coördinator JO12

Coördinatie Junioren O12-O14
Coördinatie Junioren JO12
Coördinator JO12
Coördinatie Junioren JO14

Coördinatie Junioren O12-O14
Coördinatie Junioren JO14
Technisch Coördinator JO14
Clio Scholing
Coördinatie Junioren O12-O14
Coördinatie Junioren JO14
Coördinator JO14
Coördinatie Junioren MO12
Nienke Duijf
Coördinatie Junioren O12-O14
Coördinatie Junioren MO12
Technisch Coördinator MO12
Karlijn van Aalten
Coördinatie Junioren O12-O14
Coördinatie Junioren MO12
Coördinator MO12
Lianne Boeljon
Coördinatie Junioren O12-O14
Coördinatie Junioren MO12
Coördinator MO12
Coördinatie Junioren MO14
Esther van Kessel
Coördinatie Junioren O12-O14
Coördinatie Junioren MO14
Technisch Coördinator MO14
Anton Groenevelt
Coördinatie Junioren O12-O14
Coördinatie Junioren MO14
Technisch Coördinator MO14
Catelijne Vile
Coördinatie Junioren O12-O14
Coördinatie Junioren MO14
Coördinator MO14

Coördinatie Junioren O12-O14
Coördinatie Junioren MO14
Coördinator MO14
Margreet Boon
Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinator O16-O18
Coördinatie Junioren JO16
Arjen Kraal
Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinatie Junioren JO16
Technisch Coördinator JO16
Maarten Hut
Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinatie Junioren JO16
Technisch Coördinator JO16

Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinatie Junioren JO16
Coördinator JO16
Muriel Kessels
Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinatie Junioren JO16
Coördinator JO16
Coördinatie Junioren JO18
Maarten Hut
Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinatie Junioren JO18
Technisch Coördinator JO18
Arjen Kraal
Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinatie Junioren JO18
Technisch Coördinator JO18
Muriel Kessels
Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinatie Junioren JO18
Coördinator JO18
Maaike van Soest
Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinatie Junioren JO18
Coördinator JO18
Coördinatie Junioren MO16
Wouter Kroon
Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinatie Junioren MO16
Technisch Coördinator MO16
Lian Enters
Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinatie Junioren MO16
Coördinator MO16
Manon de Haan
Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinatie Junioren MO16
Coördinator MO16
Coördinatie Junioren MO18
Florine Vinkesteijn
Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinatie Junioren MO18
Technisch Coördinator MO18
Nynke Bloemink
Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinatie Junioren MO18
Coördinator MO18
Hilda Leenaers
Coördinatie Junioren O16-O18
Coördinatie Junioren MO18
Coördinator MO18
Ries Wesdorp
Disciplinaire Commissie
Voorzitter
Maarten Stam
Disciplinaire Commissie
Commissielid
Joris Rijken
Disciplinaire Commissie
Commissielid
Carlos Groen
Duurzaamheidscommissie
Voorzitter
Regien Schagen
Evenementen
Commissielid

Evenementen
Commissielid
Floortje Gockel
Evenementen
Commissielid
Marie-Faustine Vogels
Evenementen
Commissielid
Dirk jan van Loo
Evenementen
Commissielid

Financiële Commissie
Commissielid

Financiële Commissie
Commissielid
Paul Steltenpool
Financiële Commissie
Commissielid
Tiffany van Stormbroek
Goois Jeugdhockey Kampioenschap (GJK)
Voorzitter
Marc Everaars
Goois Jeugdhockey Kampioenschap (GJK)
Commissielid
Nielske Martens
Goois Jeugdhockey Kampioenschap (GJK)
Commissielid

Goois Jeugdhockey Kampioenschap (GJK)
Commissielid
Mischa Runsink *
GOudhockeycommissie
Voorzitter
Olaf Gietelink
GOudhockeycommissie
Commissielid
Marieke Schoon
GOudhockeycommissie
Commissielid

GOudhockeycommissie
Commissielid
Bianca Dekker
GOudhockeycommissie
Commissielid

GOudhockeycommissie
Commissielid
Margreet Boon
Jeugd Hockey Commissie
Voorzitter

Jeugd Hockey Commissie
Technisch Manager O14/O16/O18
Glenn Coates
Jeugd Hockey Commissie
Technisch Manager O14/O16/O18
Diederik Hudig
Jeugd Hockey Commissie
Coordinator JJ
Frank van Rossem
Jeugd Hockey Commissie
Technisch Manager O8/O9/O10/O12
Organisatorische Commissie O14/O16/O18

Jeugd Hockey Commissie
Organisatorische Commissie O14/O16/O18
Voorzitter
Organisatorische Commissie O8/O9/O10/O12

Jeugd Hockey Commissie
Organisatorische Commissie O8/O9/O10/O12
Voorzitter
Technische Commissie O14/O16/O18

Jeugd Hockey Commissie
Technische Commissie O14/O16/O18
Voorzitter
Technische Commissie O8/O9/O10/O12

Jeugd Hockey Commissie
Technische Commissie O8/O9/O10/O12
Voorzitter
Nina Huisers
Jeugdbestuur
Voorzitter
Maartje Doull
Jeugdbestuur
Commissielid
Felix Desertine
Jeugdbestuur
Commissielid
Jikke Usman
Jeugdbestuur
Commissielid
Kaat Prins
Jeugdbestuur
Commissielid
Madelief van Dijk
Jeugdbestuur
Commissielid
Max van den Hoff
Jeugdbestuur
Commissielid
Quirine Gockel
Jeugdbestuur
Commissielid
Alexander Ronner
Kascommissie
Commissielid
Mischa Runsink *
Kascommissie
Commissielid
Rosanne Wintgens
Kascommissie
Commissielid
Hettie Aleven
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Monique Nebbeling
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Rosalie Rijper
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Floor Stam-Lammers
Lustrum 120 jaar
Voorzitter

Lustrum 120 jaar
Commissielid
Anouk Roukema
Materiaalcommissie
Commissielid
Marco van der Hulst
Materiaalcommissie
Commissielid
Nielske Martens
Medische Commissie
Commissielid
Patricia Bruijning
Medische Commissie
Commissielid
Ernst-Jan van Dijk
Opbouw en Beheer Blaashal
Voorzitter
Hans Vernes
Opbouw en Beheer Blaashal
Commissielid

Opbouw en Beheer Blaashal
Commissielid
Mark Goedhart
Opbouw en Beheer Blaashal
Commissielid

Opbouw en Beheer Blaashal
Commissielid
Chris de Jong
Opbouw en Beheer Blaashal
Commissielid

Raad van Advies
Commissielid
Rolf Schooleman
Raad van Advies
Commissielid
Anita Sunter
Raad van Advies
Commissielid

Raad van Advies
Commissielid
Floris Kalff
Seniorenhockeycommissie
Voorzitter
Paulus Mooyman
Seniorenhockeycommissie
Veteranen Heren
Catelijne Vile
Seniorenhockeycommissie
Veteranen Dames
Ben Hilgersom
Seniorenhockeycommissie
Coördinator Trimhockey

Seniorenhockeycommissie
Coördinator Zaalhockey
Fleur Marcus
Seniorenhockeycommissie
Jonge seniorenteams (Dames)
Mischa Runsink *
Seniorenhockeycommissie
Coördinator GOudhockey

Seniorenhockeycommissie
Senioren Dames
Floris Kalff
Seniorenhockeycommissie
Senioren Heren
Robert-Jan van Hellemond
Sponsorcommissie
Commissielid
Yerzi Hensel
Sponsorcommissie
Commissielid
Jan willem Schunselaar
Sponsorcommissie
Commissielid

Sponsorcommissie
Commissielid
Marieke Eestermans
Sponsorcommissie
Commissielid
Martijn Leenaers
Sponsorcommissie
Voorzitter
Ernst-Jan van Dijk
Stichting de Bult
Voorzitter
Tjeerd Hoekstra
Stichting de Bult
Secretaris
Olivier Martens
Stichting de Bult
Penningmeester

Technisch Managers
Technisch Manager O14/O16/O18
Frank van Rossem
Technisch Managers
Technisch Manager O8/O9/O10/O12
Hans Vernes
Verenigingsmanager
Verenigingsmanager
Maurits Heldring
Vertrouwenscontactpersoon
Vertrouwenscontactpersoon
Mechtelt Troost
Vertrouwenscontactpersoon
Vertrouwenscontactpersoon
Joost Bennekers
Veteranentoernooi
Voorzitter
Bianca Dekker
Veteranentoernooi
Secretaris

Veteranentoernooi
Penningmeester
Mischa Runsink *
Veteranentoernooi
Commissielid

Veteranentoernooi
Commissielid
René Ploegsma
Veteranentoernooi
Commissielid

Veteranentoernooi
Commissielid
Curt Summers
Veteranentoernooi
Commissielid
Anke Goedhart
Vrijwilligerscommissie
Voorzitter

Vrijwilligerscommissie
Commissielid

Vrijwilligerscommissie
Commissielid

Vrijwilligerscommissie
Commissielid
Laura Ploeg-Zietse
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd

Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Laura Ploeg-Zietse
Wedstrijdsecretariaat Junioren
Wedstrijdsecretaris Junioren
Joost Bennekers
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Wedstrijdsecretaris Senioren
Manuel Kleijmeer
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Wedstrijdsecretaris Senioren
Colinde de With
Wedstrijdtafel Jongste Jeugd & Bardienstplanning
Voorzitter
Olga Trier Sassen
Wedstrijdtafel Jongste Jeugd & Bardienstplanning
Commissielid

Wedstrijdtafel Jongste Jeugd & Bardienstplanning
Commissielid

Wedstrijdtafel Jongste Jeugd & Bardienstplanning
Commissielid

Wedstrijdtafel Jongste Jeugd & Bardienstplanning
Commissielid

Wedstrijdtafel Jongste Jeugd & Bardienstplanning
Commissielid

Wedstrijdtafel Jongste Jeugd & Bardienstplanning
Commissielid

Wedstrijdtafel Jongste Jeugd & Bardienstplanning
Commissielid

Wedstrijdtafel Jongste Jeugd & Bardienstplanning
Commissielid
Eileen van den Tweel
Wedstrijdtafel Junioren
Voorzitter
Mariet Buddingh
Wedstrijdtafel Junioren
Voorzitter
Marije Dippel-nieuwenhuis
Wedstrijdtafel Junioren
Commissielid
Roderik van Grieken
Wedstrijdtafel Junioren
Commissielid
Liesbeth Renouvin
Wervingscommissie
Commissielid
Erik Kuiper
Wervingscommissie
Commissielid
Stefanie Pentinga
Wervingscommissie
Commissielid

Wervingscommissie
Commissielid
Karin Peek
Zaalhockey
Zaalcoördinator
Wedstrijdsecretariaat zaal
Saskia van Dijk
Zaalhockey
Zaalcoördinator
Gijs Weinands
Zaalhockey
Zaalcoördinator