hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Wedstrijdschema

Overig
Athene - Baarn MO10-1
08:30 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Barcelona - Naarden MO10-6
09:50 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Beren - Spandersbs MO8-5
08:30
Uit
Berlijn - Schaerweijde MO10-4
09:50 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Flamingos - Spandersbs MO8-6
08:30 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Geel - H.C. Eemvallei MO9-5
08:30 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Giraffen - Holestick MO8-1
09:00
Uit
Kangoeroes - Hilversum MO8-6
09:30 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Koalas - Soest MO8-3
09:30 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Lila - Soest MO9-3
09:00
Uit
Lissabon - Naarden MO10-4
09:50 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Londen - ScMuiden MO10-2
08:30 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MBlauw - Naarden MO9-4
09:45
Uit
MGroen - Leusden MO9-5
09:00
Uit
MO12-1 - Spandersbs MO12-1
10:20 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Thomas Hoogerwerf en Tim van Kempen
MO12-2 - Naarden MO12-5
09:25
Uit
MO12-3 - Spandersbs MO12-3
12:10 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Gert jan Kroese en Frédérique Weglau
MO12-4 - SCHC MO12-6
11:20 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Benno Weinands en Emma Koestal
MO12-5 - Weesp MO12-2
08:30 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Juul den Elzen en Jos Jansen
MO12-6 - Maarssen MO12-6
10:20
Uit
MO12-7 - Buitenhout MHC MO12-4
12:55 - Veld 4
Thuis
Fluiten:An Ge Lamers en Maaike Schuur
MO12-8 - H.C. Eemvallei MO12-6
11:20 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Ferry Oudenaller en Jolijn Rekers
MO14-1 - SCHC MO14-2
09:00
Uit
MO14-2 - Baarn MO14-1
12:55 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Imke Spelt en Patrick Nuijten
MO14-3 - Culemborg MO14-1
12:50
Uit
MO14-4 - Gooische MO14-4
10:20 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Fleur van Tellingen en Fieke Bakker
MO14-5 - Fletiomare MC8
11:40 - Veld 2
Thuis
Fluiten:Marloes Wesselink en Vera den Heijer
MO14-6 - Buitenhout MHC MO14-1
13:15 - Veld 2
Thuis
Fluiten:Simon Uildriks * en Noortje van Stapele
MO14-7 - Woerden MO14-5
14:50 - Veld 2
Thuis
Fluiten:Marco van der Hulst en Guido Tieken
MO14-8 - Loenen MO14-4
12:15
Uit
MO14-9 - Rijnvliet MO14-7
14:30 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Lisa Kalff en Angelique van Stuyvesant Meijen
MO16-1 - IJsseloever MO16-1
15:50 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Olaf Gockel en Thomas Hoogerwerf
MO16-2 - Schaerweijde MO16-3
16:05 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Anton Koestal en Paul Lempers
MO16-3 - SCHC MO16-4
15:45
Uit
MO16-4 - SCHC MO16-5
15:10
Uit
MO16-5 - Naarden MO16-6
17:40 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Thomas de Bree
MO16-6 - Leusden MO16-6
14:15
Uit
MO16-7 - Laren MO16-8
15:50 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Dirk Oostenbrug en Cécile Schipper
MO16-8 - Buitenhout MHC MO16-3
10:45
Uit
MO18-1 - Myra MO18-1
15:30
Uit
MO18-2 - Kromme Rijn MO18-1
17:40 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Sjors Kroon en Roderik van Grieken
MO18-4 - Almeerse MO18-4
16:10
Uit
MO18-5 - Baarn MO18-3
15:45
Uit
MO18-6 - Voordaan MO18-5
14:30 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO18-7 - Kampong MO18-10
15:05
Uit
MOranje - Almeerse MO9-4
10:00
Uit
MRood - Spandersbs MO9-7
08:30 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Paars - Voordaan MO9-2
08:45
Uit
Pandas - Hilversum MO8-4
09:30
Uit
Parijs - Naarden MO10-7
08:30
Uit
Rome - Fletiomare MO10-7
09:30 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Roze - UNO MO9-1
08:30 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Stockholm - Loenen MO10-1
09:00
Uit
Tijgers - Fletiomare MO8-11
09:30
Uit
Turquoise - Kromme Rijn MO9-1
08:30
Uit
Wit - Zwaluwen MO9-3
08:30
Uit
Wolven - Naarden MO8-9
08:30 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Zebras - Buitenhout MHC MO8-1
09:00
Uit
Overig
Dolfijnen - Laren JO8Zwart
08:30 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JBlauw - Laren JO9-Groen
08:30 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JGroen - Soest JO9-3
12:00
Uit
JO12-1 - SCHC JO12-1
08:45
Uit
JO12-2 - Weesp JO12-1
10:15
Uit
JO12-3 - Voordaan JO12-3
12:10 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Barry Quayle en Olivier Tanis
JO14-1 - Huizen JO14-1
08:30 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Mischa Pohlmann en Arjen Kraal
JO14-2 - Schaerweijde JO14-3
13:05
Uit
JO14-3 - Soest JO14-2
09:15
Uit
JO14-4 - Voordaan JO14-5
14:00 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Bart ter Horst en Tim Snelder
JO16-1 - Rotterdam JO16-1
14:10
Uit
JO16-2 - Laren JO16-2
17:30
Uit
JO16-3 - Baarn JO16-2
14:45
Uit
JO16-4 - H.C. Eemvallei JO16-3
13:45
Uit
JO18-1 - BerkelRodenrijs JO18-1
14:00 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Tim van Kempen en Olaf Gockel
JO18-2 - Voordaan JO18-2
16:05 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Ingeborg Zikken en Alain Grillo
JO18-3 - Nieuwegein JO18-2
15:50
Uit
JOranje - Gooische JO9-5
10:30 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JRood - Gooische JO9-6
10:30 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Leeuwen - Huizen JO8-1
08:30 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
New York - Naarden JO10-4
09:50 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Sydney - Fletiomare JO10-4
11:15
Uit
Walvissen - Lelystad JO8-1
10:30
Uit
Wasberen - Maarn JO8-1
11:15
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten