Dames 1 - op de rug.JPG Dames 2.JPG hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg Veteranen B - spel.JPG
 

Heren 30-3

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Lelystad H30-1 Spandersbosch H30-2 10:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Almere H30-1 9 25 8 1 0
2 Hilversum H30-3 10 18 4 6 0
3 Lelystad H30-1 8 16 5 1 2
4 Baarn H30-1 9 15 5 0 4
5 Schaerweijde H30-4 9 15 4 3 2
6 Zeewolde H30-1 9 12 3 3 3
7 SCHC H30-3 9 10 3 1 5
8 Laren H30-4 9 10 2 4 3
9 Spandersbosch H30-2 8 8 2 2 4
10 Gooische H30-8 9 7 2 1 6
11 Mezen H30-2 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt 't Spandersbosch H30-2 12:45 thuis - Veld 3 (CPI Governance, Risk & Compliance)
17 mrt MHC De Mezen H30-2 11:30 uit
24 mrt Hockey Club Zeewolde H30-1 12:30 uit
7 apr Gooische Hockey Club H30-8 n.n.b thuis
14 apr Baarnse Mixed Hockey Vereniging H30-1 11:00 uit
21 apr Almeerse HC H30-1 n.n.b thuis
12 mei Hockeyclub SCHC H30-3 n.n.b uit
26 mei Larensche Mixed Hockey Club H30-4 n.n.b thuis
2 jun Schaerweijde H30-4 n.n.b uit
9 jun M.H.C. LELYSTAD H30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Lelystad H30-1 Baarn H30-1 (5-4)final
Schaerweijde H30-4 Almere H30-1 (1-7)final
Spandersbosch H30-2 Hilversum H30-3 (0-3)final
Mezen H30-2 Zeewolde H30-1 (1-3)final
Laren H30-4 SCHC H30-3 (1-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Almere H30-1 Lelystad H30-1 (3-2)scheduled
Zeewolde H30-1 Laren H30-4 (4-2)final
Hilversum H30-3 Mezen H30-2 (5-0)final
Gooische H30-8 Spandersbosch H30-2 (1-4)final
SCHC H30-3 Schaerweijde H30-4 (0-8)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Lelystad H30-1 SCHC H30-3 (4-1)scheduled
Mezen H30-2 Gooische H30-8 (0-3)scheduled
Hilversum H30-3 Zeewolde H30-1 (1-1)final
Spandersbosch H30-2 Baarn H30-1 (1-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Almere H30-1 Spandersbosch H30-2 (3-1)final
Zeewolde H30-1 Schaerweijde H30-4 (4-4)final
Baarn H30-1 Mezen H30-2 (4-0)final
Laren H30-4 Lelystad H30-1 (4-4)final
Gooische H30-8 Hilversum H30-3 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Lelystad H30-1 Schaerweijde H30-4 (8-0)scheduled
Mezen H30-2 Almere H30-1 (0-4)final
Hilversum H30-3 Baarn H30-1 (7-5)scheduled
Spandersbosch H30-2 SCHC H30-3 (2-1)final
Gooische H30-8 Zeewolde H30-1 (1-4)final
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023
Schaerweijde H30-4 Laren H30-4 (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Almere H30-1 Hilversum H30-3 (2-2)final
Zeewolde H30-1 Lelystad H30-1 (1-5)final
Baarn H30-1 Gooische H30-8 (5-1)final
SCHC H30-3 Mezen H30-2 (7-0)final
Laren H30-4 Spandersbosch H30-2 (0-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Gooische H30-8 Almere H30-1 (1-6)final
Mezen H30-2 Laren H30-4 (1-5)final
Baarn H30-1 Zeewolde H30-1 (7-1)final
Spandersbosch H30-2 Schaerweijde H30-4 (0-8)final
Hilversum H30-3 SCHC H30-3 (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Schaerweijde H30-4 Mezen H30-2 (3-0)scheduled
Almere H30-1 Baarn H30-1 (2-0)final
SCHC H30-3 Gooische H30-8 (2-0)final
Laren H30-4 Hilversum H30-3 (0-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Almere H30-1 Zeewolde H30-1 (4-2)final
Baarn H30-1 SCHC H30-3 (5-2)final
Mezen H30-2 Lelystad H30-1 (1-9)final
Gooische H30-8 Laren H30-4 (1-0)final
Hilversum H30-3 Schaerweijde H30-4 (0-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Lelystad H30-1 Hilversum H30-3 (2-5)scheduled
Spandersbosch H30-2 Zeewolde H30-1 (0-0)final
SCHC H30-3 Almere H30-1 (0-1)final
Laren H30-4 Baarn H30-1 (4-1)final
Schaerweijde H30-4 Gooische H30-8 (1-0)final