Dames 1 - op de rug.JPG Dames 2.JPG hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg Veteranen B - spel.JPG
 

Heren 45-1

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amersfoort H45-1 Naarden H45-1 10:45
Spandersbosch H45-1 Ede H45-1 12:45
Soest H45-1 Gooische H45-2 13:30
Nijmegen H45-1 Upward H45-1 13:30
Schaerweijde H45-1 Phoenix H45-1 14:40
Hilversum H45-1 Voordaan H45-2 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Soest H45-1 6 16 5 1 0
2 Spandersbosch H45-1 6 13 4 1 1
3 Amersfoort H45-1 6 13 4 1 1
4 Phoenix H45-1 6 13 4 1 1
5 Gooische H45-2 6 12 4 0 2
6 Nijmegen H45-1 6 11 3 2 1
7 Naarden H45-1 6 9 3 0 3
8 Ede H45-1 6 9 3 0 3
9 Upward H45-1 6 3 1 0 5
10 Hilversum H45-1 6 2 0 2 4
11 Voordaan H45-2 6 1 0 1 5
12 Schaerweijde H45-1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr MMHC Voordaan H45-2 14:45 thuis - Veld 3 (CPI Governance, Risk & Compliance)
12 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H45-1 n.n.b uit
26 mei Gooische Hockey Club H45-2 n.n.b thuis
2 jun MHC EDE H45-1 10:45 uit
9 jun Hockey Club Naarden H45-1 14:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Ede H45-1 Voordaan H45-2 (2-1)final
Amersfoort H45-1 Hilversum H45-1 (2-0)final
Soest H45-1 Phoenix H45-1 (5-1)final
Spandersbosch H45-1 Nijmegen H45-1 (1-1)final
Naarden H45-1 Schaerweijde H45-1 (3-1)scheduled
Gooische H45-2 Upward H45-1 (3-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Upward H45-1 Ede H45-1 (0-2)final
Voordaan H45-2 Naarden H45-1 (3-4)final
Nijmegen H45-1 Soest H45-1 (1-3)final
Schaerweijde H45-1 Amersfoort H45-1 (0-3)final
Hilversum H45-1 Spandersbosch H45-1 (1-5)final
Phoenix H45-1 Gooische H45-2 (3-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Amersfoort H45-1 Voordaan H45-2 (3-3)final
Ede H45-1 Gooische H45-2 (2-1)final
Soest H45-1 Hilversum H45-1 (2-2)final
Spandersbosch H45-1 Schaerweijde H45-1 (4-0)final
Naarden H45-1 Upward H45-1 (1-2)final
Nijmegen H45-1 Phoenix H45-1 (2-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Voordaan H45-2 Spandersbosch H45-1 (2-4)final
Hilversum H45-1 Nijmegen H45-1 (2-4)final
Schaerweijde H45-1 Soest H45-1 (1-3)final
Upward H45-1 Amersfoort H45-1 (2-4)final
Gooische H45-2 Naarden H45-1 (3-1)final
Phoenix H45-1 Ede H45-1 (3-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Amersfoort H45-1 Gooische H45-2 (0-4)final
Nijmegen H45-1 Schaerweijde H45-1 (1-0)final
Soest H45-1 Voordaan H45-2 (5-2)final
Spandersbosch H45-1 Upward H45-1 (3-1)final
Naarden H45-1 Ede H45-1 (4-2)final
Hilversum H45-1 Phoenix H45-1 (1-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Schaerweijde H45-1 Hilversum H45-1 (2-2)final
Ede H45-1 Amersfoort H45-1 (1-3)final
Voordaan H45-2 Nijmegen H45-1 (0-5)final
Gooische H45-2 Spandersbosch H45-1 (2-0)final
Upward H45-1 Soest H45-1 (2-4)final
Phoenix H45-1 Naarden H45-1 (2-1)final