Dames 1 - op de rug.JPG Dames 2.JPG hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg Veteranen B - spel.JPG
 

Heren 30-1

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Myra H30-2 Gooische H30-3 12:15
Gooische H30-4 Pinoké H30-2 12:30
HBS H30-2 Rood-Wit H30-2 13:15
Hilversum H30-1 Waterland H30-1 14:45
Weesp H30-1 Hurley H30-1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hilversum H30-1 11 33 11 0 0
2 Weesp H30-1 11 23 7 2 2
3 Rood-Wit H30-2 11 22 7 1 3
4 Gooische H30-3 11 21 6 3 2
5 Pinoké H30-2 11 19 6 1 4
6 Gooische H30-4 11 13 4 1 6
7 Hurley H30-1 11 11 3 2 6
8 Myra H30-2 11 6 2 0 9
9 Waterland H30-1 11 6 2 0 9
10 HBS H30-2 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb 't Spandersbosch 30-1 / oefen n.n.b thuis - Veld 1
3 mrt Waterlandse Hockey Club H30-1 14:45 thuis - Veld 3 (CPI Governance, Risk & Compliance)
10 mrt Gooische Hockey Club H30-3 16:40 uit
17 mrt THC Hurley H30-1 n.n.b thuis
24 mrt A.M.H.C. Rood-Wit H30-2 12:45 uit
7 apr Pinoké H30-2 n.n.b thuis
14 apr MHCHBS H30-2 14:00 uit
21 apr M.H.C. Weesp H30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Hurley H30-1 Pinoké H30-2 (3-0)final
Hilversum H30-1 Myra H30-2 (6-1)final
Gooische H30-3 HBS H30-2 (5-1)final
WOENSDAG 13 SEPTEMBER 2023
Rood-Wit H30-2 Gooische H30-4 (4-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Pinoké H30-2 Rood-Wit H30-2 (0-4)scheduled
HBS H30-2 Hurley H30-1 (1-1)final
Weesp H30-1 Gooische H30-3 (0-0)final
Gooische H30-4 Hilversum H30-1 (3-4)final
Myra H30-2 Waterland H30-1 (3-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Waterland H30-1 Hilversum H30-1 (0-3)final
Hurley H30-1 Weesp H30-1 (1-4)final
Gooische H30-3 Myra H30-2 (4-1)final
Rood-Wit H30-2 HBS H30-2 (7-0)final
Pinoké H30-2 Gooische H30-4 (3-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Weesp H30-1 Rood-Wit H30-2 (0-1)final
Hilversum H30-1 Gooische H30-3 (4-1)final
Gooische H30-4 Waterland H30-1 (6-3)final
HBS H30-2 Pinoké H30-2 (0-5)scheduled
Myra H30-2 Hurley H30-1 (0-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Rood-Wit H30-2 Myra H30-2 (4-0)final
Gooische H30-3 Waterland H30-1 (7-4)final
Hurley H30-1 Hilversum H30-1 (1-6)final
Pinoké H30-2 Weesp H30-1 (1-3)final
HBS H30-2 Gooische H30-4 (0-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Gooische H30-4 Gooische H30-3 (3-3)final
Myra H30-2 Pinoké H30-2 (1-5)scheduled
Weesp H30-1 HBS H30-2 (10-1)final
Waterland H30-1 Hurley H30-1 (3-1)final
Hilversum H30-1 Rood-Wit H30-2 (3-2)final
DONDERDAG 19 OKTOBER 2023
Waterland H30-1 Weesp H30-1 (1-9)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Hurley H30-1 Gooische H30-3 (0-6)final
HBS H30-2 Myra H30-2 (0-5)final
Weesp H30-1 Gooische H30-4 (3-2)final
Rood-Wit H30-2 Waterland H30-1 (6-3)final
Pinoké H30-2 Hilversum H30-1 (0-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Myra H30-2 Weesp H30-1 (3-7)final
Hurley H30-1 Gooische H30-4 (3-2)final
Waterland H30-1 Pinoké H30-2 (0-5)scheduled
Hilversum H30-1 HBS H30-2 (8-1)final
Gooische H30-3 Rood-Wit H30-2 (4-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
HBS H30-2 Waterland H30-1 (4-1)final
Pinoké H30-2 Gooische H30-3 (2-1)scheduled
Weesp H30-1 Hilversum H30-1 (1-3)final
Rood-Wit H30-2 Hurley H30-1 (6-2)final
Gooische H30-4 Myra H30-2 (5-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Myra H30-2 Hilversum H30-1 (1-2)final
Weesp H30-1 Waterland H30-1 (4-1)final
HBS H30-2 Gooische H30-3 (0-6)final
Pinoké H30-2 Hurley H30-1 (2-1)final
Gooische H30-4 Rood-Wit H30-2 (5-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Gooische H30-3 Weesp H30-1 (2-2)final
Rood-Wit H30-2 Pinoké H30-2 (0-0)final
Waterland H30-1 Myra H30-2 (4-2)final
Hurley H30-1 HBS H30-2 (2-2)final
Hilversum H30-1 Gooische H30-4 (3-2)final