hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Heren 30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Joost Bennekers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Woerden H30-1 Gooische H30-7 10:30
SCHC H30-3 IJsseloever H30-1 12:45
Laren H30-3 Schaerweijde H30-4 14:30
Hilversum H30-2 Spandersbosch H30-2 14:45
Maarssen H30-3 Gooische H30-10 17:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hilversum H30-2 4 10 3 1 0
2 Schaerweijde H30-4 4 10 3 1 0
3 Laren H30-3 4 7 2 1 1
4 SCHC H30-3 4 6 2 0 2
5 Spandersbosch H30-2 4 5 1 2 1
6 IJsseloever H30-1 4 5 1 2 1
7 Maarssen H30-3 4 4 1 1 2
8 Gooische H30-10 4 4 1 1 2
9 Gooische H30-7 4 3 0 3 1
10 Woerden H30-1 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt 't Spandersbosch H30-2 14:45 thuis - Veld 1 (Rabobank)
30 okt Schaerweijde H30-4 12:50 uit
6 nov HC IJsseloever H30-1 10:45 thuis - Veld 3
13 nov Gooische Hockey Club H30-7 14:15 uit
20 nov MHC Woerden H30-1 n.n.b thuis
12 mrt Hockeyclub SCHC H30-3 n.n.b thuis
19 mrt Larensche Mixed Hockey Club H30-3 n.n.b uit
26 mrt Gooische Hockey Club H30-10 n.n.b uit
2 apr MHV Maarssen H30-3 n.n.b thuis
16 apr 't Spandersbosch H30-2 n.n.b uit
23 apr Schaerweijde H30-4 n.n.b thuis
14 mei HC IJsseloever H30-1 n.n.b uit
21 mei Gooische Hockey Club H30-7 n.n.b thuis
4 jun MHC Woerden H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Laren H30-3 Gooische H30-10 (7-2)scheduled
Woerden H30-1 Maarssen H30-3 (1-5)final
IJsseloever H30-1 Schaerweijde H30-4 (1-3)final
Gooische H30-7 Spandersbosch H30-2 (1-1)final
SCHC H30-3 Hilversum H30-2 (2-4)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Spandersbosch H30-2 Woerden H30-1 (1-0)final
Hilversum H30-2 Laren H30-3 (2-0)final
Schaerweijde H30-4 Gooische H30-7 (2-2)final
Gooische H30-10 IJsseloever H30-1 (1-1)scheduled
Maarssen H30-3 SCHC H30-3 (1-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Woerden H30-1 Schaerweijde H30-4 (0-1)final
Hilversum H30-2 Gooische H30-10 (3-1)scheduled
Gooische H30-7 IJsseloever H30-1 (1-1)final
Laren H30-3 Maarssen H30-3 (3-2)final
SCHC H30-3 Spandersbosch H30-2 (3-2)final
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
Schaerweijde H30-4 SCHC H30-3 (3-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
IJsseloever H30-1 Woerden H30-1 (6-5)final
Spandersbosch H30-2 Laren H30-3 (1-1)final
Gooische H30-10 Gooische H30-7 (1-0)final
Maarssen H30-3 Hilversum H30-2 (1-1)final