hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Eduard van der Linde
Aanvoerder Fokko Sterk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gooische H30-3 Qui Vive H30-1 10:45
Weesp H30-1 AthenA H30-2 10:45
Huizen H30-2 Bloemendaal H30-6 12:45
Myra H30-1 Rood-Wit H30-2 14:45
Pinoké H30-2 Bloemendaal H30-4 16:00
Amsterdam H30-3 Hilversum H30-1 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische H30-3 4 9 3 0 1
2 Qui Vive H30-1 4 8 2 2 0
3 Pinoké H30-2 4 8 2 2 0
4 Myra H30-1 4 7 2 1 1
5 Rood-Wit H30-2 4 7 2 1 1
6 AthenA H30-2 4 7 2 1 1
7 Hilversum H30-1 4 6 2 0 2
8 Bloemendaal H30-4 4 6 2 0 2
9 Weesp H30-1 4 4 1 1 2
10 Amsterdam H30-3 4 3 1 0 3
11 Huizen H30-2 4 2 0 2 2
12 Bloemendaal H30-6 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt AH & BC H30-3 16:00 uit
16 okt Pinoké H30-2 14:45 thuis - Veld 3
30 okt Huizer HC H30-2 n.n.b uit
6 nov M.H.C. Weesp H30-1 14:45 thuis - Veld 3
13 nov Gooische Hockey Club H30-3 12:20 uit
20 nov HV Myra H30-1 n.n.b thuis
27 nov U.H.C.QUI VIVE H30-1 12:45 uit
12 mrt HC Athena H30-2 n.n.b uit
19 mrt HC Bloemendaal H30-6 n.n.b thuis
26 mrt HC Bloemendaal H30-4 n.n.b uit
2 apr A.M.H.C. Rood-Wit H30-2 n.n.b thuis
16 apr AH & BC H30-3 n.n.b thuis
23 apr Pinoké H30-2 n.n.b uit
14 mei Huizer HC H30-2 n.n.b thuis
21 mei M.H.C. Weesp H30-1 n.n.b uit
4 jun Gooische Hockey Club H30-3 n.n.b thuis
11 jun HV Myra H30-1 n.n.b uit
18 jun U.H.C.QUI VIVE H30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
Bloemendaal H30-4 Bloemendaal H30-6 (3-2)final
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Pinoké H30-2 Myra H30-1 (2-2)scheduled
Hilversum H30-1 AthenA H30-2 (3-4)final
Weesp H30-1 Rood-Wit H30-2 (2-2)final
Huizen H30-2 Gooische H30-3 (0-3)scheduled
Amsterdam H30-3 Qui Vive H30-1 (4-5)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Rood-Wit H30-2 Bloemendaal H30-4 (5-2)scheduled
Qui Vive H30-1 Pinoké H30-2 (2-2)scheduled
Myra H30-1 Huizen H30-2 (6-1)final
AthenA H30-2 Amsterdam H30-3 (4-2)scheduled
Bloemendaal H30-6 Hilversum H30-1 (0-1)final
WOENSDAG 21 SEPTEMBER 2022
Gooische H30-3 Weesp H30-1 (1-0)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Amsterdam H30-3 Bloemendaal H30-6 (3-0)scheduled
Gooische H30-3 Rood-Wit H30-2 (3-2)final
Weesp H30-1 Myra H30-1 (1-0)final
Huizen H30-2 Qui Vive H30-1 (3-3)final
Pinoké H30-2 AthenA H30-2 (2-1)scheduled
Hilversum H30-1 Bloemendaal H30-4 (4-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Rood-Wit H30-2 Hilversum H30-1 (4-1)final
AthenA H30-2 Huizen H30-2 (2-2)final
Qui Vive H30-1 Weesp H30-1 (8-2)final
Myra H30-1 Gooische H30-3 (8-2)scheduled
Bloemendaal H30-6 Pinoké H30-2 (2-6)scheduled
Bloemendaal H30-4 Amsterdam H30-3 (2-1)scheduled