hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Dames 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Anke Goedhart
Aanvoerder Floor Stam-lammers
Aanvoerder Catelijne Vile

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zeewolde D30-1 Naarden D30-3 10:45
Maarssen D30-3 Phoenix D30-3 11:15
Fletiomare D30-3 Eemvallei D30-1 12:45
Loenen D30-2 Kromhouters D30-1 15:00
Gooische D30-5 Hilversum D30-1 16:00
Voordaan D30-4 Huizen D30-1 16:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Naarden D30-3 4 12 4 0 0
2 Hilversum D30-1 4 9 3 0 1
3 Kromhouters D30-1 4 9 3 0 1
4 Zeewolde D30-1 4 7 2 1 1
5 Maarssen D30-3 4 7 2 1 1
6 Loenen D30-2 4 7 2 1 1
7 Phoenix D30-3 4 6 2 0 2
8 Huizen D30-1 4 3 1 0 3
9 Fletiomare D30-3 4 3 1 0 3
10 Voordaan D30-4 4 3 1 0 3
11 Gooische D30-5 4 3 1 0 3
12 Eemvallei D30-1 4 1 0 1 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt Gooische Hockey Club D30-5 16:00 uit
16 okt Hockey Club Zeewolde D30-1 16:30 thuis - Veld 1 (Rabobank)
30 okt MHC Fletiomare D30-3 n.n.b uit
6 nov Loenense MHC D30-2 12:45 thuis - Veld 3
13 nov MHV Maarssen D30-3 n.n.b uit
20 nov MMHC Voordaan D30-4 n.n.b thuis
27 nov SV Phoenix D30-3 n.n.b uit
12 mrt THCC De Kromhouters D30-1 n.n.b uit
19 mrt H.C. Eemvallei D30-1 n.n.b thuis
26 mrt Hockey Club Naarden D30-3 n.n.b uit
2 apr Huizer HC D30-1 n.n.b thuis
16 apr Gooische Hockey Club D30-5 n.n.b thuis
23 apr Hockey Club Zeewolde D30-1 n.n.b uit
14 mei MHC Fletiomare D30-3 n.n.b thuis
21 mei Loenense MHC D30-2 n.n.b uit
4 jun MHV Maarssen D30-3 n.n.b thuis
11 jun MMHC Voordaan D30-4 n.n.b uit
18 jun SV Phoenix D30-3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Naarden D30-3 Eemvallei D30-1 (12-0)final
Hilversum D30-1 Kromhouters D30-1 (5-2)final
Zeewolde D30-1 Voordaan D30-4 (9-2)scheduled
Loenen D30-2 Huizen D30-1 (1-6)final
Gooische D30-5 Phoenix D30-3 (2-3)scheduled
Fletiomare D30-3 Maarssen D30-3 (2-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Voordaan D30-4 Fletiomare D30-3 (2-3)final
Phoenix D30-3 Zeewolde D30-1 (0-2)final
Eemvallei D30-1 Hilversum D30-1 (0-7)final
Kromhouters D30-1 Gooische D30-5 (8-1)scheduled
Huizen D30-1 Naarden D30-3 (1-3)final
Maarssen D30-3 Loenen D30-2 (2-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Gooische D30-5 Eemvallei D30-1 (3-0)final
Zeewolde D30-1 Kromhouters D30-1 (2-4)final
Hilversum D30-1 Naarden D30-3 (4-7)final
Loenen D30-2 Voordaan D30-4 (2-1)final
Maarssen D30-3 Huizen D30-1 (3-0)final
Fletiomare D30-3 Phoenix D30-3 (0-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Eemvallei D30-1 Zeewolde D30-1 (2-2)final
Kromhouters D30-1 Fletiomare D30-3 (4-2)final
Naarden D30-3 Gooische D30-5 (7-0)scheduled
Voordaan D30-4 Maarssen D30-3 (1-0)final
Huizen D30-1 Hilversum D30-1 (2-3)final
Phoenix D30-3 Loenen D30-2 (0-2)final