hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Heren 30-3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Paul van den Berg
Aanvoerder Willem Duijf

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Shinty H30-2 Dorsteti H30-1 10:30
Baarn H30-1 Gooische H30-8 12:15
Laren H30-4 Fletiomare H30-3 12:50
Naarden H30-3 Hilversum H30-3 15:00
Maarssen H30-4 Kampong H30-4 15:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hilversum H30-3 4 10 3 1 0
2 Baarn H30-1 3 9 3 0 0
3 Naarden H30-3 3 9 3 0 0
4 Zwaluwen H30-1 4 5 1 2 1
5 Gooische H30-8 3 4 1 1 1
6 Dorsteti H30-1 4 4 1 1 2
7 Maarssen H30-4 2 3 1 0 1
8 Kampong H30-4 3 3 1 0 2
9 Shinty H30-2 4 3 1 0 3
10 Fletiomare H30-3 4 3 1 0 3
11 Laren H30-4 4 1 0 1 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt Hockey Club Naarden H30-3 15:00 uit
12 okt Baarnse Mixed Hockey Vereniging H30-1 21:00 thuis - Veld 1 (Rabobank)
30 okt MHC Fletiomare H30-3 n.n.b uit
6 nov MHV Maarssen H30-4 12:45 thuis - Veld 1 (Rabobank)
13 nov Dorsteti H30-1 12:30 uit
20 nov Zwaluwen Utrecht H30-1 16:30 uit
12 mrt DMHC Shinty H30-2 n.n.b thuis
19 mrt SV Kampong Hockey H30-4 n.n.b uit
26 mrt Larensche Mixed Hockey Club H30-4 n.n.b thuis
2 apr Gooische Hockey Club H30-8 n.n.b uit
16 apr Hockey Club Naarden H30-3 n.n.b thuis
23 apr Baarnse Mixed Hockey Vereniging H30-1 n.n.b uit
14 mei MHC Fletiomare H30-3 n.n.b thuis
21 mei MHV Maarssen H30-4 n.n.b uit
4 jun Dorsteti H30-1 n.n.b thuis
11 jun Zwaluwen Utrecht H30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Baarn H30-1 Fletiomare H30-3 (3-0)final
Gooische H30-8 Dorsteti H30-1 (5-2)final
Shinty H30-2 Hilversum H30-3 (1-2)final
Zwaluwen H30-1 Laren H30-4 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Hilversum H30-3 Kampong H30-4 (4-0)final
Dorsteti H30-1 Baarn H30-1 (0-2)final
Fletiomare H30-3 Maarssen H30-4 (2-3)final
Laren H30-4 Shinty H30-2 (1-2)final
Naarden H30-3 Zwaluwen H30-1 (5-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Zwaluwen H30-1 Fletiomare H30-3 (4-2)final
Maarssen H30-4 Dorsteti H30-1 (0-1)final
Gooische H30-8 Kampong H30-4 (1-4)final
Laren H30-4 Hilversum H30-3 (0-1)final
Shinty H30-2 Naarden H30-3 (0-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Kampong H30-4 Baarn H30-1 (0-3)final
Hilversum H30-3 Gooische H30-8 (3-3)final
Naarden H30-3 Laren H30-4 (2-1)final
Dorsteti H30-1 Zwaluwen H30-1 (2-2)final
Fletiomare H30-3 Shinty H30-2 (1-0)final