hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Dames Dinsdag-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Julia Reitsma
Aanvoerder Wietske Westerterp *

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
IJsseloever DDB Flevoland DDA 0:00
SCHC DDC Leusden/Ede DDA 0:00
Schaerweijde DDA Voordaan DDA 10:00
Geldermalsen DDA Hilversum DDA 10:00
Loenen DDA SCHC DDE 10:00
Almere DDA Barneveld DDA 10:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barneveld DDA 4 12 4 0 0
2 Geldermalsen DDA 4 10 3 1 0
3 Hilversum DDA 4 9 3 0 1
4 Voordaan DDA 4 7 2 1 1
5 Loenen DDA 4 7 2 1 1
6 Flevoland DDA 3 6 2 0 1
7 IJsseloever DDB 4 6 2 0 2
8 SCHC DDC 3 4 1 1 1
9 Schaerweijde DDA 4 4 1 1 2
10 SCHC DDE 4 1 0 1 3
11 Almere DDA 4 0 0 0 4
12 Leusden/Ede DDA 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 okt HC Geldermalsen DDA 10:00 uit
18 okt Schaerweijde DDA 10:15 thuis - Veld 1 (Rabobank)
1 nov Loenense MHC DDA 10:00 uit
8 nov Almeerse HC DDA n.n.b thuis
22 nov Hockeyclub SCHC DDE n.n.b uit
29 nov MMHC Voordaan DDA n.n.b thuis
6 dec M.H.C. Barneveld DDA n.n.b uit
7 mrt Flevoland DDA n.n.b thuis
14 mrt MHC Leusden DDA n.n.b uit
21 mrt Hockeyclub SCHC DDC n.n.b thuis
28 mrt HC IJsseloever DDB n.n.b uit
4 apr HC Geldermalsen DDA n.n.b thuis
11 apr Schaerweijde DDA n.n.b uit
18 apr Loenense MHC DDA n.n.b thuis
25 apr Almeerse HC DDA n.n.b uit
16 mei Hockeyclub SCHC DDE n.n.b thuis
23 mei MMHC Voordaan DDA n.n.b uit
30 mei M.H.C. Barneveld DDA n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
DINSDAG 6 SEPTEMBER 2022
IJsseloever DDB Almere DDA (2-1)final
SCHC DDC SCHC DDE (2-1)scheduled
Leusden/Ede DDA Voordaan DDA (0-16)final
Schaerweijde DDA Barneveld DDA (0-5)final
Geldermalsen DDA Loenen DDA (2-2)final
Flevoland DDA Hilversum DDA (5-1)scheduled
DINSDAG 13 SEPTEMBER 2022
Barneveld DDA Flevoland DDA (3-2)final
SCHC DDE IJsseloever DDB (0-2)scheduled
Almere DDA Geldermalsen DDA (1-7)final
Hilversum DDA Leusden/Ede DDA (3-0)scheduled
Voordaan DDA SCHC DDC (2-2)scheduled
DINSDAG 20 SEPTEMBER 2022
Loenen DDA Schaerweijde DDA (7-0)scheduled
DINSDAG 27 SEPTEMBER 2022
IJsseloever DDB Voordaan DDA (0-4)scheduled
SCHC DDC Hilversum DDA (1-3)scheduled
Schaerweijde DDA Almere DDA (3-2)final
Geldermalsen DDA SCHC DDE (2-0)scheduled
Loenen DDA Barneveld DDA (2-4)final
Leusden/Ede DDA Flevoland DDA (1-6)final
DINSDAG 4 OKTOBER 2022
SCHC DDE Schaerweijde DDA (0-0)final
Barneveld DDA Leusden/Ede DDA (6-0)final
Voordaan DDA Geldermalsen DDA (0-2)final
Hilversum DDA IJsseloever DDB (3-1)scheduled
Almere DDA Loenen DDA (0-11)final