hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Dames 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Anke Goedhart
Aanvoerder Floor Stam-lammers
Aanvoerder Catelijne Vile

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Fletiomare D30-3 Huizen D30-1 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Naarden D30-3 11 33 11 0 0
2 Hilversum D30-1 11 22 7 1 3
3 Kromhouters D30-1 10 21 7 0 3
4 Voordaan D30-4 11 18 6 0 5
5 Phoenix D30-3 11 16 5 1 5
6 Maarssen D30-3 11 16 5 1 5
7 Fletiomare D30-3 10 16 5 1 4
8 Loenen D30-2 11 16 5 1 5
9 Zeewolde D30-1 11 12 3 3 5
10 Huizen D30-1 9 9 3 0 6
11 Gooische D30-5 11 4 1 1 9
12 Eemvallei D30-1 9 1 0 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt THCC De Kromhouters D30-1 n.n.b uit
19 mrt H.C. Eemvallei D30-1 n.n.b thuis
26 mrt Hockey Club Naarden D30-3 n.n.b uit
2 apr Huizer HC D30-1 n.n.b thuis
16 apr Gooische Hockey Club D30-5 n.n.b thuis
23 apr Hockey Club Zeewolde D30-1 n.n.b uit
14 mei MHC Fletiomare D30-3 n.n.b thuis
21 mei Loenense MHC D30-2 n.n.b uit
4 jun MHV Maarssen D30-3 n.n.b thuis
11 jun MMHC Voordaan D30-4 n.n.b uit
18 jun SV Phoenix D30-3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Naarden D30-3 Eemvallei D30-1 (12-0)final
Hilversum D30-1 Kromhouters D30-1 (5-2)final
Zeewolde D30-1 Voordaan D30-4 (9-2)scheduled
Loenen D30-2 Huizen D30-1 (1-6)final
Gooische D30-5 Phoenix D30-3 (2-3)scheduled
Fletiomare D30-3 Maarssen D30-3 (2-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Voordaan D30-4 Fletiomare D30-3 (2-3)final
Phoenix D30-3 Zeewolde D30-1 (0-2)final
Eemvallei D30-1 Hilversum D30-1 (0-7)final
Kromhouters D30-1 Gooische D30-5 (8-1)scheduled
Huizen D30-1 Naarden D30-3 (1-3)final
Maarssen D30-3 Loenen D30-2 (2-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Gooische D30-5 Eemvallei D30-1 (3-0)final
Zeewolde D30-1 Kromhouters D30-1 (2-4)final
Hilversum D30-1 Naarden D30-3 (4-7)final
Loenen D30-2 Voordaan D30-4 (2-1)final
Maarssen D30-3 Huizen D30-1 (3-0)final
Fletiomare D30-3 Phoenix D30-3 (0-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Eemvallei D30-1 Zeewolde D30-1 (2-2)final
Kromhouters D30-1 Fletiomare D30-3 (4-2)final
Naarden D30-3 Gooische D30-5 (7-0)scheduled
Voordaan D30-4 Maarssen D30-3 (1-0)final
Huizen D30-1 Hilversum D30-1 (2-3)final
Phoenix D30-3 Loenen D30-2 (0-2)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Zeewolde D30-1 Naarden D30-3 (1-4)final
Maarssen D30-3 Phoenix D30-3 (1-2)final
Fletiomare D30-3 Eemvallei D30-1 (1-0)final
Loenen D30-2 Kromhouters D30-1 (0-2)final
Gooische D30-5 Hilversum D30-1 (2-5)scheduled
Voordaan D30-4 Huizen D30-1 (2-0)final
DINSDAG 11 OKTOBER 2022
Huizen D30-1 Gooische D30-5 (2-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Kromhouters D30-1 Maarssen D30-3 (3-0)final
Phoenix D30-3 Voordaan D30-4 (0-4)final
Naarden D30-3 Fletiomare D30-3 (3-2)final
Eemvallei D30-1 Loenen D30-2 (0-2)final
Hilversum D30-1 Zeewolde D30-1 (6-1)final
DONDERDAG 20 OKTOBER 2022
Kromhouters D30-1 Voordaan D30-4 (1-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Loenen D30-2 Naarden D30-3 (0-4)final
Zeewolde D30-1 Gooische D30-5 (5-5)final
Fletiomare D30-3 Hilversum D30-1 (1-0)final
Phoenix D30-3 Huizen D30-1 (6-4)final
Maarssen D30-3 Eemvallei D30-1 (4-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Eemvallei D30-1 Voordaan D30-4 (3-4)final
Kromhouters D30-1 Phoenix D30-3 (1-0)final
Hilversum D30-1 Loenen D30-2 (7-0)final
Gooische D30-5 Fletiomare D30-3 (1-3)scheduled
Naarden D30-3 Maarssen D30-3 (3-1)final
Huizen D30-1 Zeewolde D30-1 (5-2)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Voordaan D30-4 Naarden D30-3 (2-4)final
Kromhouters D30-1 Huizen D30-1 (2-0)final
Fletiomare D30-3 Zeewolde D30-1 (0-0)final
Loenen D30-2 Gooische D30-5 (3-2)scheduled
Phoenix D30-3 Eemvallei D30-1 (7-1)scheduled
Maarssen D30-3 Hilversum D30-1 (2-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Hilversum D30-1 Voordaan D30-4 (4-3)final
Gooische D30-5 Maarssen D30-3 (1-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Maarssen D30-3 Zeewolde D30-1 (0-3)final
Voordaan D30-4 Gooische D30-5 (5-2)scheduled
Kromhouters D30-1 Naarden D30-3 (2-5)scheduled
Loenen D30-2 Fletiomare D30-3 (0-1)final
Phoenix D30-3 Hilversum D30-1 (2-2)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Zeewolde D30-1 Loenen D30-2 (2-3)final
Naarden D30-3 Phoenix D30-3 (3-1)final